Ветеран АТО започаткував на Львівщині власну справу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

49-річний Михайло Стефаниця з села Годині Мостиського району Львівської області після повернення з АТО започаткував власну справу.

За грантові та кредитні кошти чоловік придбав дороговартісну техніку і тепер допомагає у розвитку інфраструктури району, – про це пише “Гал-інфо”.

Ідея започаткувати власну справу виникла ще під час служби у зоні АТО. Коли повернувся зі Сходу – продав автомобіль. За заощаджені раніше гроші купив міні-навантажувач. Це дозволило чоловіку створити підприємство, що надає транспортні послуги на будівництві по всьому Мостиському району.

“Започаткувати свою справу, оформити всі документи мені допомогли спеціалісти з Мостиського центру зайнятості – дуже вдячний їм. Крім того, два тижні разом з іншими учасниками бойових дій я навчався у бізнес-центрі у Львові, де дізнався про основи ведення бізнесу”, – розповідає підприємець.

Фото: Марія Шевців, Гал-інфо

Так, за підтримки ЛОДА ще у 2017 році він взяв участь у Програмі підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО. Тепер держава зобов’язалась відшкодувати йому частину відсотків за кредитом, який чоловік взяв на закупівлю вантажівки з маніпулятором. Сам кредит на загальну суму близько 600 тисяч гривень пан Михайло впродовж трьох років виплачуватиме самостійно. Підприємець не має сумнівів, що справи йтимуть добре і він вчасно поверне весь кредит, адже у районі його послуги є дуже затребуваними.

ФОП “Стефаниця” працює офіційно, сплачує всі податки. Це єдине підприємство у Мостиському районі, яке надає такі послуги: копання канав для води, каналізації, фундаментів, дренажні роботи, вивіз сміття, вирівнювання території під бруківку тощо.

Іншим ветеранам АТО, а також простим українцям, підприємець з Мостищини радить не тікати закордон у пошуках роботи, а чесно і легально розпочати власну справу в Україні.

Share.