Вівторок, 16 Квітня

Ветеран АТО з Львівщини виграв мільйон у лотерею

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

7 липня 2019 року ветеран АТО, який 3 роки боронив Україну на фронті, Віталій Марич з Львівщини, виграв 1 000 000 гривень у лотерею “М.С.Л.”.

Як повідомили у прес-службі оператора державних лотерей, омріяну суму чоловік виграв у березні цього року, під час чергового розіграшу.

26-річний Віталій Марич досі не може оговтатися від такої удачі, адже зовсім нещодавно він про це навіть не мріяв. Усе почалося з того, що напередодні свого Дня народження чоловік купив лотерейний білет, завдяки якому життя невдовзі мало зробити запаморочливе піке.

“Під час розіграшу в мене було 2 лінії вже закреслено, а у третій лінії – однієї цифри не вистачало, я не пам’ятаю добре цю цифру, і тут якраз остання цифра випала і я закреслив третю лінію”, – розповідає пан Віталій.

Далі – все як уві сні. Підтвердження виграшу, запрошення до Києва. А там – розкішні апартаменти, білий лімузин, фотосесії та ексклюзивні заходи! Усе це, на додаток до мільйона гривень, дарує Віталію оператор державних лотерей “М.С.Л.”.

Віталію запропонували стати першим відвідувачем унікального інтерактивного Музею “Становлення української нації”, який офіційно відкриється 3 серпня 2019 року. Вітчизняні фахівці перевершили технологію Мадам Тюссо: у музеї представлені 100 фігур із медичного силікону, інтерактивні дошки, технологія 5D та багато іншого. А ексклюзивну приватну екскурсію провів мільйонеру сам засновник, автор багатьох успішних проектів, спрямованих на популяризацію української історії, культури та традицій – Валерій Галан.

Віталій зізнається: особливо близькою йому здалася експозиція про війну на сході. Протягом трьох років чоловік боронив нашу країну на Донбасі.

“Те, що роблять у музеї виставку, те як показують події з війни на Донбасі, це дуже правильно, тому що люди мають знати правду і знати все, що там творилося”, – поділився своїми враженнями переможець після відвідин музею.

На виграний мільйон пан Віталій планує придбати власний дім і автомобіль. Тим, кому вдача ще не посміхнулася, дає пораду: вірити в себе і не здаватися, бо виграє той, хто грає.

До речі, у тому ж тиражі, коли Віталій Марич отримав чек на 1 000 000 гривень, в Україні з’явився щасливчик, який зірвав 3 000 000 гривень і став 335-м мільйонером лотереї “Лото-Забава”.