Рада підтримала ініціативу присвоїти Скрябіну звання народного артиста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Верховна Рада підтримала ініціативу про присвоєння музиканту Андрію Кузьменку звання “Народного артиста України” посмертно.

Народний депутат Павло Мельник у п’ятницю зробив запит до президента України щодо увіковічнення пам’яті співака Андрія Кузьменка шляхом присвоєння почесного звання “Народний артист України”.

Депутат сподівається, що президент підтримає його запит, адже «є значна кількість випадків, коли за життя видатні діячі України не були удостоєні такої державної нагороди».

260 народних депутатів підтримали запит свого колеги Павла Мельника до президента про присвоєння звання Кузьмі Скрябіну та іншим видатним діячам України, які за життя не отримали «народного артиста».

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року лідер гурту “Скрябін”, Андрій Кузьменко, загинув у ДТП на Дніпропетровщині.

Андрій Кузьменко запам’ятався шанувальникам гарним почуттям гумору та глибокими змістовними текстами, а також активною громадянською позицією. Він постійно допомагав бійцям АТО. Часто навідував їх у лікарнях. Пояснював, що після поранення боєць стає нецікавий державі, від нього всі відвертаються, тож украй важливо спілкуватися з ветеранами.

Також Кузьменко критикував українських політиків. Перед аварією зняв кілька відео зі зверненням до депутатів ВРУ. У них він їхав дорогами України, коментуючи те, що бачить за вікном.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР