Верховна Рада не позбавила Святослава Вакарчука мандату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нардепи не змогли припинити повноваження народного депутата фракції “Голос” Святослава Вакарчука згідно з поданою ним заявою.

За позбавлення мандату проголосувало всього 175 депутатів. Відповідно, рішення не було прийнято. До слова, більшість нардепів у Раді оплесками привітали такі результати голосування.

Разумков оголосив перерву в засіданні.

Нагадаємо, 11 червня народний депутат від партії «Голос» Святослав Вакарчук оголосив, що складає депутатські повноваження.

“Я сьогодні зареєстрував у Верховній Раді заяву про складання з себе депутатських повноважень. Вона зареєстрована і сподіваюся, найближчим часом отримає свій належний розгляд.”, – заявив Вакарчук.

При цьому він наголосив, що не має наміру припиняти свою політичну діяльність та роботу в партії “Голос”.

«Разом із тим, хочу наголосити, що це рішення ніяким чином не означає, що я припиняю свою політичну діяльність або, не дай Бог, припиняю свою діяльність у партії «Голос». Ми є і будемо однією командою. У нас попереду грандіозні плани», – сказав Вакарчук.

«Наступний мій етап, щоб молоді люди ставали лідерами майбутнього», – сказав Святослав і додав, що найближчим часом планує представити «великий освітній проект».