Середа, 22 Травня

Верещук в 2015 році їздила до подруги-прoпагандистки до Москви

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кандидатка в мери Києва від “Слуги народу” і колишня пані мер Рави-Руської на Львівщині Ірина Верещук у розпал вiйни на Донбасі їздила до Москви. Про це повідомляє активіст Томаш Барт з посиланням на публікацію CCI France Russie того року.

У публікації CCI France Russie за 2015 рік мовиться, що 27 березня 2015 року в московському Центрі документального кіно відбулася перша церемонія вручення премії газети Le Courrier de Russie.

Тоді п’ять видатних діячів культури і благодійників з Росії і Франції отримали нагороди “за незалежність суджень і сміливість у відстоюванні своєї позиції”. Так, у номінації “найкращий журналіст” була представлена, зокрема, російська пропaгандистка Ахмедова.

“Редакція газети Le Courrier de Russie одноголосно призначила переможцем Марину Ахмедову – за непросту працю репортера на Донбасі”, – йдеться в публікації.

Відзначається, що “лауреат отримувала премію в супроводі своєї подруги Ірини Верещук, колишнього мера міста Рава-Руська на заході України”.

Довідка. Марина Ахмедова , як “військовий кореспондент” незаконно відвідувала в 2014-15 роках зону АТО на Донбасі, перебуваючи на позиціях бoйoвиків.

Із колишнім “ватажком днр” Олександром Захарченко. А також з «отаманом» підрозділу «Донських козаків» Павлом Дрьомовим. Обоє ліквідовані.

У 2015 році стала колумністом сайту анти-українського сайту «Україна.ру». У серпні 2015 року збірник репортажів «Уроки української» Марини Ахмедової був внесений до списку забороненої літератури на території України.

Варто зауважити, що “журналістка” перебуває в українській базі Миротворець. А, судячи з соцмереж, Ірина Верещук і Марина Ахмедова досі товаришують через платформу Фейсбук.