П’ятниця, 19 Квітня

Велике будівництво на Львівщині: стан будівництва автомобільних шляхів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Служба автомобільних доріг у Львівській області прозвітувала стан виконання ремонтних робіт на ділянках доріг на Львівщині. Станом на сьогодні виконання ремонтних робіт на автошляхах державного значення області сягає 50%.

Зокрема, завершили ремонтні роботи на ділянках реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі від Щирця до Меденич та на ділянці влаштування додаткової смуги руху (в межах виділеного фінансування) на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп (кільцева дорога міста Львова між селами Зубра та Пасіки Зубрицькі).

Добігають до завершення роботи з реконструкції та капітального ремонту на автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянках с. Дроговиж – с. Велика Горожанка, смт. Комарно – Крижова та Крижова – м. Городок.

Завершуємо поточний середній ремонт на дорозі Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянках Східниця – Борислав та Дрогобич – Пісочна.

Розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Городок – Повітно та будівництво ділянки дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід карстових проваль.

На відремонтованій ділянці дороги Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав між Самбором та Бориславом наносять дорожню розмітку. Цьогоріч відновили близько 30 км дорожнього покриття автомобільної дороги Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав і вже з’єднали між собою відремонтованою дорогою міста Самбір та Борислав. Попереду ремонт мостових переходів.

На даний момент відбувається остання черга із реконструкції ділянки дороги Східниця-Урич.


Крім цього, розпочали капітальний ремонт на автомобільній дорозі Т-14-20 Яворів – Грушів в рамках реалізації Програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

А продовжують поточний середній ремонт на автомобільній дорозі О141003 Мостиська – Краковець у рамках проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”.