Субота, 15 Червня

Ведучий 24 каналу втік з країни, скориставшись акредитацією журналіста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ведучий та журналіст 24 каналу 33-річний Олексій Печій використав акредитацію журналіста для виїзду за кордон. У п’ятницю, 22 грудня, він повідомив, що не планує повертатися до України.

Як пише 24 канал, Печій отримав акредитацію на Саміт ЄС, який проходив з 14 по 15 грудня у Брюсселі. Однак після його завершення журналіст не повернувся.

Вчора ж журналіст у себе на каналі в YouTube оприлюднив відео, у якому спробував виправдати свій вчинок.

Він наголосив, що зробив такий висновок після закінчення саміту, поспілкувавшись з політиками та іноземними колегами.

Печій заявив, що в Європі займатиметься “наближенням” нашої перемоги у війні з Росією – працюватиме “з західними медіапроєктами для просування українського порядку денного в західному суспільстві”.

“Попри засудження, тиск і переслідування я не припинятиму робити те, що я вмію…Я усвідомлюю, що в найближчі дні проти мене розпочнеться кампанія так званого медіакілерства, метою якої буде знищення мене, як журналіста, попри всю мою попередню роботу. Втім, поки це можливо, я продовжуватиму інформаційну боротьбу і ніколи не відмовлюся від пошуків допомоги для українського війська, де б я не був”, – заявив Печій.

Генеральний директор ТРК «Люкс», до якого входить 24 канал, Роман Андрейко повідомив, що Печій скористався довірою до себе, коли отримав акредитацію на Саміт ЄС.

«Олексій Печій вирішив не повертатися до Києва, до України. Він втік з країни, усвідомлюючи усі наслідки своєї втечі. Час розсудить. А люди, які так любили дивитися і слухати аналітику Олексія, мають це прийняти і ухвалити для себе рішення чи готові вони і надалі йому вірити», – заявив він.

«Сказати, що я шокований – нічого не сказати!», – сказав Роман Андрейко і зазначив, що своїм «вчинком ведучий буквально спалив мости».