П’ятниця, 30 Вересня

Вчитель зі Львова виграв 30 000 грн та поїздку на освітній форум у Дубай

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

68-річний вчитель української мови та літератури при львівській лікарні ОХМАТДИТ Олег Швед переміг на конкурсі Global Teacher Prize Ukraine у номінації «Вибір серцем». Він отримає грошову винагороду у розмірі 30 тисяч гривень та освітню подорож – спеціальний приз від кураторки премії Наталії Мосейчук.

Олег Іванович організує Шевченківські читання, 30 років присвятив викладанню української мови. Через карантинні обмеження, вчитель стежив за церемонією нагородження вдома онлайн разом з дружиною Любов’ю, яка теж вчителька мови.

“Вибір Серцем” – особиста номінація ведучої каналу “1+1” та кураторки проєкту “Право на Освіту” Наталії Мосейчук. Вже вчетверте її отримують вчителі, які працюють з особливими дітками: в лікарнях, інтернатах, дитячих будинках та інклюзивних класах.

«Номінація «Вибір серцем» – це не про методику і не про академічні успіхи учнів, це про людяність і відданість. За правилами я мала обрати одного педагога, але я хочу зробити виняток. Два роки тому я була у Львові, ми переймали досвід лікарняних шкіл від Західноукраїнського медичного центру і ОХМАТДИТу.

У львівському ОХМАТДИТі я побачила вчителя і одразу сказала, що вчителі в лікарняних школах мають бути схожими на нього. Тому що він такий освітній терапевт і я дуже рада, що другу премію у цій номінації – 30 тис. грн – отримає Олег Іванович Швед, який 30 років пропрацював у львівській лікарні ОХМАТДИТ», – сказала кураторка премії Наталія Мосейчук під час нагородження.

Про Вибір Серцем. Global Teacher Prize Ukraine 2020

Незабутні миті зі сцени Global Teacher Prize Ukraine 2020 Дорогі вчителі дитячих сердець !Пані Вікторіє, пане Олеже !Вітаю вас ! Будьте нам усім здорові та щасливі. Нехай завжди здійснюються мрії. Радію, бо сьогодні львів’яни і кролевчани вітають своїх земляків, пишуть новини і коментарі захоплення, дарують квіти. Уклінно дякуємо всім учителям переможцям та всім всім, хто працює в школах по всій нашій Україні !І хочу закликати державу щиро вкладати у цих героїв нашого часу. Бо жоден кийок не наведе лад в головах людей так, як це зроблять вчителі !

Gepostet von Наталія Мосейчук am Montag, 5. Oktober 2020

Олег Швед розділив перемогу у цій номінації із своєю колегою Вікторією Щербаковою, яка викладає у місті Кролевець на Сумщині. Олег Швед виграв 30 тис. грн, а Вікторія Щербакова – 80 тис. грн.

Нагадаємо, що найкращим вчителем країни став викладач історії з Тернопільщини Василь Дяків. Василь Дяків отримає 250 тис. грн, а також поїздку на Global Education and Skills Forum 2021. Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, яку у 2017 році заснувала громадська спілка «Освіторія».

Share.