Неділя, 23 Червня

Вчора Байден прибув до Києва потягом, “Укрзалізниця” розповіла деталі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент США Джо Байден у понеділок, 20 лютого, прибув до Києва потягом “Укрзалізниці”. І ні, це не жарт.

“Безпечно доставили президента США Джозефа Байдена до Києва і назад. Там, де Air Force One не літає, підхоплює Укрзалізниця. Train Force One – для лідерів, які мають сміливість боротися зі злом. Особисто”, – йдеться у повідомленні “Укрзалізниці”.

Із 24 годин президент Байден провів 20 у потязі (в обидві сторони), а в Києві лише 4 години. Тому для нас було важливо піклуватися про нього належним чином. І ми зробили.
Як розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, з усіх 24 годин президент Байден провів 20 годин у потязі (в обидві сторони), а в Києві лише 4 години.

“Для нас було важливо піклуватися про нього належним чином. І ми це зробили. Більше про цю місію я розповідати не можу. Просто повірте, для нас це був досить складний проект”.

© Укрзалізниця

Нагадаємо, у понеділок, 20 лютого, президент США Джо Байден прибув до України з неоголошеним візитом. В столиці України він зустрівся з Володимиром Зеленським.

Зеленський зазначив, що візит Байдена є надзвичайно важливим сигналом підтримки для України та українців. Це також підтверджують військові та політичні експерти.

Також у США анонсували новий пакет військової допомоги, в який увійдуть боєприпаси та інше озброєння.

Наразі відомо, що американський лідер уже прибув до Польщі.