Середа, 29 Березня

Ватажок “днр” заговорив про приєднання частини Запорізької області

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ватажок бойовиків так званої “днр” Денис Пушилін пообіцяв не залишити поза увагою нібито “запит мешканців” Розівського району Запорізької області про тимчасове приєднання до “ДНР”.

Пушилін в ефірі “росія 24”, пише російське агентство РІА Новості, ресурс бойовиків “ДАН”.

“Це не перше звернення. Але точно перше публічне і настільки завзяте звернення, що заслуговує на особливу повагу, це своєрідний громадянський подвиг. Люди справді натерпілися за всі ці вісім років, люди втомилися від нацистського режиму і хочуть змін у позитивний бік”.

За словами ватажка бойовиків ОРДО, питання зміни “адміністративних кордонів”, а саме того, в якій формі та в якому вигляді це може статися, “з урахуванням того, що днр визнано у конституційних кордонах”, вирішуватиметься пізніше.

“Але це, звичайно ж, ні за яких обставин не залишиться без нашої уваги, ми надамо цілковиту підтримку. Підтримку не лише у відновленні економічних зв’язків, що вже зараз відбувається, підтримку не лише у відновленні мобільного зв’язку, інтернету, що на даний момент момент реалізовано, але, безумовно, ми надамо підтримку у поновленні виплат пенсій, соціальних допомог, вибудовуванні адміністративного управління, тобто зарплат бюджетникам, безумовно, там має працювати повноцінно медична служба, рятувальники, правоохоронні органи”, – сказав Пушилін.

Він додав, що так звана “днр” почне з надання цілковитої “підтримки”, а потім буде “дивитися, як розвиватиметься ситуація”.

“Але люди точно не будуть кинуті”, – заявив ватажок ОРДО.

Як повідомляє ресурс бойовиків “ДАН”, у вівторок жителі Розівського району Запорізької області нібито “організували зібрання, на якому ухвалили рішення про приєднання цієї території до днр”.