Вівторок, 5 Березня

Василь Шкляр вперше розповів про екранізацію роману “Чорний ворон”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Восени цього року на екранах усіх кінотеатрів України відбудеться прем’єра повнометражного фільму студії 1+1 Production “Чорний Ворон” за романом однойменного бестселлера відомого українського письменника Василя Шкляра.

“Чорний Ворон” – це історія про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії – запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках, вже після окупації УНР, у Холодному Ярі.

Вперше Василь Шкляр дав інтерв’ю та розповів про екранізацію роману “Чорний ворон”, співпрацю з народним депутатом Тарасом Батенком, що допоміг цьому фільму побачити світ та містику пов’язану з іменем Тарас.

Василь Шкляр про екранізацію "Чорного Ворона"

Незабаром на екранах усіх кінотеатрів України прем'єра повнометражного фільму студії 1+1 Production "Чорний Ворон" за романом однойменного бестселлера відомого українського письменника Василя Шкляра. Історія про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії – запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках, вже після окупації УНР, у Холодному Ярі.ЕКСКЛЮЗИВ: Вперше Василь Шкляр розповідає про співпрацю з Тарас Батенко (Taras Batenko) щодо екранізації роману Чорний ворон та містику пов’язану з іменем Тарас. Дивіться детальніше про це у відео + НОВИЙ ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ

Gepostet von Тарас Батенко am Sonntag, 7. Juli 2019

Як розповів автор роману Василь Шкляр, на цю екранізацію він чекав довго.

«Багато відомих і впливових людей, починаючи з президента Ющенка, бралися за реалізацію проекту з екранізації роману «Чорний Ворон». Та все завершувалося красивими словами. Одного разу до мене підійшов Тарас Батенко – тоді ще навіть не депутат – і сказав: «Я розіб’юся, але зроблю все, щоб такий кінофільм вийшов на екрани». Чесно скажу, не вірилося. І ось сталося. Маємо повнометражний історичний блокбастер. Щасливо зійшлися зірки під ім’ям натхненника холодноярської боротьби Тараса Шевченка. Поштовх екранізації дав Тарас Батенко, режисером фільму став Тарас Ткаченко, сценарій написав Тарас Антипович, роль отамана Чорного Ворона зіграв Тарас Цимбалюк. Спасибі тобі, Тарасе!», – каже Василь Шкляр.

Тож, завдяки сприянню очільника партії УКРОП Тараса Батенка, залученню приватних коштів та підтримки Держкіно вже восени цього року українці зможуть насолодитись переглядом фільму на екранах кінотеатрів.

Стрічка “Чорний Ворон” розповідає історію життя і кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху за часів Холодноярської республіки. Споконвічна жага українців до свободи не дає головному герою залишатися осторонь від важливих подій, які розгортаються в його селі. Саме тому він сміливо жертвує спокоєм і сімейним затишком і починає відчайдушну боротьбу за незалежність рідної землі.

Дивіться фільм “Чорний Ворон” у всіх кінотеатрах України!