Середа, 28 Лютого

Вартість проїзду в електротранспорті Львова може зрости до 5 гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 12 березня, громадська рада при управлінні транспорту підтримала запропоноване ЛКП «Львівелектротранс» підвищення тарифів на проїзд в електротранспорті до 5 гривень. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

За словами представника підприємства В’ячеслава Кокошка, збитки підприємства за минулий рік сягнули 158 млн грн за рахунок підвищення цін на електроенергію, запчастини та зростання мінімальної зарплатні. Обґрунтованою є вартість 5,51 грн, проте, на його думку, виконком ЛМР затвердить тариф на рівні 5 гривень. Також він повідомив, що підприємство пропонує встановити вартість місячних проїзних карток 160 гривень (80 гривень – для пільгових категорій громадян).

За словами Кокошка, така вартість місячної картки має стимулювати до їх купівлі пасажирів, які регулярно користуються електранспортом. «Від 40 поїздок на місяць вартість однієї поїздки становитиме 4 грн або менше. Ми хочемо стимулювати львів’ян купувати картки», – наголосив він.

Натомість голова Громадської ради Святослав Товстига запропнував підтримати тариф у 5 гривень, однак за умови, що місячні проїзні картки не подорожчають. Найого думку, таким чином міська влада і підприємство ще більше стимулюватиме активних пасажирів купувати місячні проїздні картки.

Своє рішення рада скерує до Львівської міської ради в рамках громадського обговорення, що триває до 14 березня. Питання про зміну тарифу мають винести на затвердження виконкому – найімовірніше, наприкінці березня.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2017 року проїзд в електротранспорті Львова коштує 3 гривні.