Неділя, 14 Квітня

Вартість проїзду у львівському електротранспорті з 16 квітня становитиме 5 гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

10 квітня виконавчий комітет Львівської міської ради підняв тариф на проїзд в міському електротранспорті до 5 грн за одну поїздку. Про це з місця подій передає кореспондент Львівського порталу.

Із 16 квітня вартість разового проїзду в електротранспорті Львова коштуватиме 5 грн, студентський, учнівський квиток -2,5 грн.

Підняття тарифу на проїзд зумовлене подорожчанням електроенергії, ростом мінімальної зарплати та збитковістю ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомляв Львівський портал раніше, через відмову приватних перевізників Львова безкоштовно возити пенсіонерів сьогодні у ЛКП «Львівелектротранс» 70% від усього пасажиропотоку становлять пільговики. У 2017 році з бюджету міста підприємству компенсували 38% вартості всього пільгового проїзду.

Зазначимо, з 1 по 14 березня 2018 року у міськраді тривали консультації з громадськістю щодо підняття тарифу на проїзд в електротранспорті Львова. Опісля них тариф у 5 грн за проїзд в електротранспорті підтримала й громадська рада при управлінні транспорту Львівської міської ради.

Сьогодні загальна вартість проїзду в електротранспорті становить 3 грн, для студентів та учнів – 1,50 грн. Такий тариф у Львові встановили 1 вересня 2017 року.