П’ятниця, 19 Липня

Вартість проїзду в громадському транспорті може зрости на 2 гривні, — депутат

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зараз проїзд у львівських маршрутках коштує 7 гривень, востаннє його піднімали на 1 гривню у лютому 2019 року. Про це заявив депутат Львівської міськради Ігор Телішевський в ефірі «Народного толк-шоу», передає Дивись.info.

«На перших громадських слухань львів’ян було більше, ніж працівників АТП. Так нам вдалось відстояти теперішній тариф. Ціна на маршрутки скоро підвищиться, можливо на 2 грн. Щоб не допустити такого росту вартості, закликаю прийти на друге громадське слухання, яке скоро відбудеться у Львові, задля безпосереднього недопущення підняття цін без покращення якості», – сказав Ігор Телішевський.

Раніше, на сайті Львівської міської ради оприлюднили проєкт рішення виконкому про підняття тарифу на проїзд у маршрутках Львова до 8 грн.

Як ідеться у документі, з проханням підвищити тарифи на проїзд до Львівської міськради звернулися перевізники, які обслуговують міські автобусні маршрути. Необхідність підняття тарифу вони мотивують подорожчанням пального, зростанням зарплати та цін на запчастини. Економічно обґрунтованим у документі вони називають тариф у 10,15-10,51 грн.

Нагадаємо, 25 листопада під час громадських слухань про подорожчання тарифу у львівських автобусах не підтримали жодного рішення.

15 січня у електротранспорті Львова почав діяти новий тариф – 6 або 7 грн за разову поїздку, в залежності від способу оплати. При цьому вартість проїзних квитків залишається незмінною.