Вартість проїзду в електротранспорті Львова таки зросла

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Виконавчий комітет Львівскої мерії підняв з 15 січня вартість разового проїзду у міському електротранспорті.

Тепер разовий квиток коштуватиме не 5 грн як раніше, а 6 грн, при цьому при купівлі квитка у водія його ціна буде більшою – 7 грн. При цьому вартість проїздних квитків залишилась на попередньому рівні.

Пільгові категорії населення і надалі користуватимуться трамваями і тролейбусами безкоштовно. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 10 січня.

Згідно з рішенням виконкому, вартість квитка на проїзд у електротранспорті міста буде відрізнятись в залежності від способу оплати. Таким чином, вартість разового квитка на проїзд в трамваях і тролейбусах становитиме 7 грн, якщо купувати квиток у водія. Пасажири, які користуються для оплати проїзду QR-кодами чи SMS, будуть платити 6 грн. Також 6 грн коштуватимуть квитки у терміналах EasyPay та у кіосках.

Вартість разового квитка для студентів відтепер буде становити 3,50 грн у водія, а онлайн-квиток коштуватиме 3 грн.

Зазначимо, що тариф на проїзні квитки наразі не змінюється і становить 160 грн (30 днів) і 420 грн (90 днів). Також не змінюється вартість туристичного 3-денного проїзного (40 грн) та пересадкового квитка, що діє півтори години (5,50 грн).

Також залишається незмінним право на безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ї групи.

Це рішення набере чинності з середи, 15 січня.

Як повідомила під час розгляду цього питання заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, інвестиція в розвиток електротранспорту за останні 10 років у Львові становить 884 млн грн — це закупівля трамваїв і тролейбусів, ремонт контактної мережі, трамвайних колій, модернізація тягових підстанцій тощо. А протягом наступних трьох років в розвиток ЛКП «Львівелектротранс» інвестують 1,9 млрд грн. У планах реконструкція усіх депо, закупівля рухомого складу — 10 нових і 40 вживаних трамваїв і 100 нових тролейбусів з автономним ходом.

За інформацією очільниці ЖКГ департаменту, якщо у 2017 році водій отримував 7920 грн заробітної плати, то нині його ставка становить 14362 грн.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду у електротранспорті Львова збільшували у квітні 2018 року — з 3 до 5 грн.

Share.