Вівторок, 27 Лютого

Вартість проїзду у трамваях та тролейбусах зросла через здорожчання електроенергії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вартість проїзду у львівському електротранспорті із впровадженням карток ЛеоКарт зросла через здорожчання світла. Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило у ефірі LVIV.MEDIA.

Олег Забарило зазначив, що підняття тарифів на електронний транспорт на пряму не залежить від впровадження електронного квитка — тарифи переглядали понад два роки тому.

“Зараз ціна кіловата для споживання електротранспортом становить понад 7,20 грн/кВт-год — 7,30 грн/кВт-год, при розрахунку попередньої ціни була 3,50 грн/кВт-год. Тобто більш ніж вдвічі зросла вартість цього показника. Всі інші складові витрат також зросли більш ніж вдвічі. Тому це природний процес приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня”, — пояснив Олег Забарило.

Раніше проїзд в електротранспорті коштував 10 грн, якщо купували квиток за готівку, і 8,5 грн – за умови безготівкової оплати через «Приват 24» або Easy Pay.

Нагадаємо, з 11 грудня у Львові вступили в дію нові тарифи на громадський транспорт, які зрівняли вартість проїзду у всьому міському транспорті.

Банківська карта, телефон, або годинник. Вартість проїзду – 15 гривень.

Готівка/ Вартість проїзду – 20 гривень.

Школярі їздять безкоштовно лише з ЛеоКарт.

Студенти з ЛеоКарт їздять за ціною 6.50 грн. в усьому громадському транспорті.

Абонементи на проїзд у трамваях та тролейбусах залишаються. Згодом вони будуть замінені на цифрові і діятимуть також у автобусах.

Штраф за безпідставно безкоштовний проїзд – 300 грн. Штраф за порушення з боку водія – позбавлення премії, а при повторі – звільнення.