Понеділок, 20 Травня

Варшава виділила два мільйони злотих для львівського центру НЕЗЛАМНІ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Варшава виділила два мільйони злотих для Національного центру реабілітації НЕЗЛАМНІ, який вибудовують при Першому медоб’єднанні Львова. Про це повідомляє міський голова Львова Андрій Садовий, який сьогодні перебуває з робочим відрядженням у столиці Польщі.

«Варшава виділила і вже навіть перерахувала 2 мільйони злотих для центру реабілітації НЕЗЛАМНІ. Тепер у нашому центрі з’явиться поверх Варшави.

Ось цілком чіткий приклад, як багато може зробити одне місто. У Львові битиметься польське серце і завдяки йому житимуть люди, які постраждали від російської агресії.

Я дякую меру міста та всій Варшаві за цю підтримку! Це важливо», – зазначив мер Львова.

«Я дуже радий, що ми можемо підтримати Львів. Хочемо підтримувати наших друзів з України саме в такий спосіб. А ініціатива UNBROKEN є справді фантастична і дуже потрібна. Я гордий, що Варшава має можливість її підтримувати, що і далі робитимемо», – наголосив Рафал Тшасковський, мер Варшави.

Нагадаємо, два тижні тому мерія Ґданськ виділила Львова 1 мільйон злотих на підтримку будівництва реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, що працює при Першому медоб’єднанні.