Понеділок, 20 Травня

Вандали розтрощили вагон поїзду Львів — Сокаль і хизувались цим в Instagram

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Випадок стався ввечері 8 березня цього року в приміському поїзді № 6056 сполученням Львів — Сокаль. Під час руху невідомі особи влаштували погром у салоні вагона. Вандали виламували сидіння та трощили ними шиби вікон і дверей у вагоні, а також автоматичних розсувних дверей.

Про це стало відомо сьогодні, 10 березня.

Трощу вагона приміського дизель-поїзда зловмисники зняли на відео, яким, вочевидь, вирішили похизуватися в Instagram. Виклав відео користувач під іменем Сергій Бунда та його партнер, якого ніби-то звати Володимир (він вже змінив свій нік та закрив від незнайомих людей профіль).

Хулігани 8 березня розтрощили вагон приміського поїзда № 6056 Львів — Сокаль. Вандали виламали сидіння та розбили шиби вікон і дверей у вагоні, а також автоматичних розсувних дверей. Свої розваги "інстаблогери" зняли на відео📱.Працівники Національна поліція України прибули на кінцеву станцію Сокаль, проте хуліганів у поїзді вже не було.Слід зазначити, що на сьогодні залізничники вже відновили вагон поїзда🚉. На останок хотілось додати, що ми вважаємо такі дії неприпустимими і, якби ми голосували під відео в Instagram, то обрали б перший варіант.Сподіваємось, винні будуть встановлені та притягнуті до відповідальності.Детальніше за посиланням https://bit.ly/2VZBGmw

Gepostet von Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia am Dienstag, 10. März 2020

Виявивши пошкодження рухомого складу, залізничники повідомили про хуліганський випадок працівникам національної поліції, які прибули на кінцеву станцію Сокаль, проте хуліганів у поїзді вже не було.

Нині правоохоронці провадять розслідування цього випадку та встановлюють особи зловмисників, а залізничники підраховують суму збитків, завданих вандалами, та визначають об’єми додаткових робіт, необхідних для відновлення пошкодженого вагона.

Це вже не перша витівка хуліганів. Тиждень тому Сергій Бунда також виклав відео, як він розбиває ногою вікно у тамбурі, підписавши свій вчинок “Добрий ранок, Україно! Двіжемся в Європу”.

Gepostet von Вікторія Шевчук am Dienstag, 10. März 2020

Варто зазначити, що впродовж минулого року в господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» було зафіксовано 21 випадок пошкодження, розукомплектування, умисного псування обладнання та крадіжок елементів моторвагонного рухомого складу.

Загальна сума збитків, завданих крадіями, хуліганами та недбалими пасажирами, становить майже 220 тис. гривень. При цьому залізничники акцентують увагу не лише на матеріальних втратах, заподіяних зловмисниками, а наголошують, що такі випадки становлять серйозну загрозу безпеці руху, а також життю та здоров’ю пасажирів і персоналу магістралі.