Валерій Залужний здійснив мрію хлопчика, тато якого зник безвісти на війні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний здійснив мрію хлопчика, сина зниклого без вісти військовослужбовця. Про диво на свята у Facebook розповіла мама хлопчика Олена Варфоломєєва.

Хлопчик із Черкас на ім’я Іван написав листа до Святого Миколая – і одне з його бажань здійснилося.

Жінці зателефонували із департаменту соціальної політики і запросили взяти участь в акції «Стань Святим Миколаєм» її дитину, яку війна розлучила з татом.

«Запропонували сину написати листа з побажаннями. Моя дитина нічого не попросила, окрім аби тато знайшовся… А ще написав, що мріє про зустріч із Валерієм Залужним. Я той лист передала як є… Не збивала сина», – пояснила Олена.

А потім жінка отримала телефонний дзвінок, з якого дізналася, що одна із мрій її сина – здійснилася.

«Телефонний дзвінок. »Валерій Федорович запрошує Івана на зустріч. І чекає його, аби передати від Святого Миколая подарунок«. Кажу: ви що, серйозно?? Та він же так, просто написав… У мене навіть думки не було, що той лист всерйоз сприймуть… Плачу я. Плачуть по той бік телефона», – розповіла про свої емоції жінка.

Зустріч таки відбулася, розповіла вона.

Дружина українського бійця впевнена, що колись чоловік обов’язково побачить фото сина з Залужним.

«Учора мого сина обійняв Валерій Залужний. Обійняв так, як, мабуть, обійняв би батько. І колись Іван обов‘язково покаже це фото своєму татові. Так, головна його мрія ще попереду, але сьогодні відбулося те, що дало синові найцінніше, – віру. Віру в те, що можливо все! І таки треба мріяти. І треба вірити!» – зазначила Варфоломєєва.