Вакарчука позбавили депутатського мандату на з’їзді партії «Голос»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 26 червня, на позачерговому з’їзді партії «Голос» Святослава Вакарчука достроково позбавили депутатських повноважень. Та запевнили, що при цьому він залишається активним членом партії.

Про це повідомляє пресслужба партії «Голос».

Як йдеться у повідомленні, після припинення депутатських повноважень Святослав Вакарчук залишається членом партії, а до фракції «Голосу» приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку — Аліна Свідерська.

«На жаль, Верховна Рада не залишила мені вибору, хоч я і сподівався на повагу колег до рішення вільної людини. Тому сьогодні я звертаюсь до найближчих людей, членів партії, прошу задовільнити моє прохання і припинити повноваження народного депутата.

При цьому я і надалі залишатимуся членом партії настільки довго, наскільки буду приносити користь партії, і поки партія сприятиме європейському розвитку країни.

Моє бажання допомагати «Голосу» залишається, я готовий робити це і надалі», – сказав Святослав Вакарчук.

Також Святослав опублікував пост в Фейсбуці, у якому подякував кожному члену фракції “Голос” за те, що «створили таку команду в парламенті».

Нагадаємо, 11 червня народний депутат від партії «Голос» Святослав Вакарчук оголосив, що складає депутатські повноваження.

За позбавлення мандату проголосувало всього 175 депутатів. Відповідно, рішення не було прийнято.