Вівторок, 9 Серпня

Вадим Пристайко призначений послом України у Британії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Президент України Володимир Зеленський призначив ексвіцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадима Пристайка Надзвичайним і Повноважним Послом України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії.

Про це ідеться в Указі президента України.

Дослівно: “Призначити Вадима Пристайка Надзвичайним і Повноважним Послом України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії”.

Водночас іншим указом Зеленський звільнив посла в Британії Наталію Галібаренко.

Окрім цього президент призначив посла у США Володимира Єльченка послом ще й у Антиґуа і Барбуду.

Нагадаємо, ВРУ під час засідання 4 червня звільнила з посади віцепрем’єр-міністра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Вадима Пристайка.

1 червня фракція “Слуги народу” підтримала призначення Ольги Стефанішиної віцепрем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Довідка:

7 липня 2017 Пристайко був призначений Президентом України Главою місії України при НАТО.

22 травня 2019 Указом Президента України призначений Заступником Глави Адміністрації Президента України. Член Національної інвестиційної ради (з 21 червня 2019).

11 червня 2019 Президент Зеленський вніс до Верховної Ради подання на призначення главою МЗС Вадима Пристайка.

29 серпня 2019 Верховною Радою України призначений Міністром закордонних справ України в уряді Олексія Гончарука.

4 березня 2020 звільнений з посади міністра і призначений віце-прем’єр-міністром з питань євроатлантичної інтеграції в уряді Дениса Шмигаля.

Рівно через 3 місяці — 4 червня 2020 року — рішенням Верховної Ради звільнений із цієї посади (за — 296 народних депутатів) у зв’язку із запланованим призначенням Послом України у Великій Британії.

Share.