Вівторок, 28 Травня

В Японії оплатять туристам половину витрат на подорожі, щоб стимулювати туризм

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ця багатомільярдна угода допоможе стимулювати японську туристичну галузь. Якщо міжнародна картина подорожей виглядає незрозумілою, а туристи подекуди хизуються щодо бронювання рейсів у розпал пандемії, кмітливі країни працюють над тим, щоб запропонувати пропозиції, аби повернути відвідувачів до їхніх країн.

По-перше, Сицилія, Італія запропонувала оплатити половину ваших витрат на рейс та проживання (про це ми писали тут), а зараз Японія працює над подібною ініціативою, щоб також залучити мандрівників до Країни висхідного сонця.

Згідно зі статтею The Mainichi, однієї із найбільших газет Японії, уряд Японії розглядає можливість отримати зелене світло у 1,35 трильйона ієн (приблизно 12,5 мільярдів доларів) для залучення іноземних відвідувачів. Якщо це буде затверджено, фонд покриє половину витрат на поїздку відвідувачів. Хіросі Табата, керівник Японського туристичного агентства, заявив, що пропозиція може розпочатися вже в липні цього року доки коронавірусна інфекція продовжує вщухати.

План ще не є повністю доопрацьований, але зважаючи на те, що Японії довелося таки перенести Літні Олімпійські ігри в Токіо на 2021 рік, що забезпечує туристичну індустрію країни, такий крок щодо оплати витрат може бути важливим фактором для зменшення будь-яких негативних економічних наслідків. Аналогічно пандемія вплинула на фінансову прибутковість сезону цвітіння вишні, що ще більше посилило потребу в швидкому влиттю доходів та грошей, стимулювання галузі.

Станом на сьогодні Японія забороняє в’їзд людям приблизно 100 країн світу, а це означає, що будь-яка потенційна поїздка, ймовірно, зможе відбутись у другій половині цього року. Проте, враховуючи поєднання видатної природної краси, захоплюючої культури та неймовірно смачної кухні, стимул, вочевидь, виявиться спокусливим для мандрівників у будь-який період та будь-який час.