Вівторок, 28 Травня

В УЗ пояснили причину зміни ціни квитка в залежності від дня тижня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В “Укрзалізниці” назвали причиною зміни ціни квитка в залежності від дня тижня наявність певних коефіцієнтів.

Про це йдеться в сюжеті “Сніданку з 1+1”.

“У нас насправді є регулювання за днями тижня. У п’ятницю та неділю є вищий коефіцієнт – + 10%, відповідно в суботу і середу – менший -10%. Решту днів – коефіцієнт одиниця”, – розповів директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень “Укрзалізниці” Олександр Красноштан.

Крім цього, пасажири також скаржаться на те, що іноді на поїзди немає квитків від міста до міста, однак в передмістя, на наступну або попередню станцію вони є. В “УЗ” стверджують, що це зроблено для того, щоб забезпечити квитками жителів маленьких міст.

“Насправді, в Одесу у нас курсує 5 поїздів, а в Ізмаїл – 1. Чому так відбувається, тому що якщо зняти це регулювання, звичайно, будуть вибрані місця в Одесу. А за Одесу місця поїдуть порожні, без пасажирів. І виникне вже дефіцит на станції, які за Одесою”, – сказав Красноштан.

“Укрзалізниця” також пообіцяла на Великдень уже на наступному тижні випустити в продаж квитки на 30 додаткових поїздів по популярних напрямах.

До слова, “Укрзалізниця” не планує 2019 року підвищувати вартість квитків шляхом індексації, натомість вона розподілить їх за трьома категоріями.

“Тарифи на пасажирські перевезення у 2019 році шляхом індексації не змінюватимуться. Це не передбачено фінпланом компанії на цей рік. Буде запроваджено систему розподілу вагонів на класи: “комфорт”, “стандарт” і “економ”, – йдеться у повідомленні.

Там підкреслили, що відповідно до класів і формуватиметься ціна на проїзд.