Понеділок, 27 Вересня

В усіх школах Львова встановлять контейнери для збору батарейок

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від листопада 2016 року у Львові зібрали понад 7,5 тонн відпрацьованих батарейок, які здаватимуть на утилізацію. Як розповів ZAXID.NET начальник управління екології Львівської міськради Андрій Галушка, у вересні в усіх школах Львова встановлять також контейнери для збору відпрацьованих батарейок.

За словами Андрія Галушки, якщо встановити такі контейнери у навчальних закладах, то це покращить систему збору небезпечних відходів. Влітку міська рада планує провести тендер на закупівлю контейнерів для збору відпрацьованих батарейок, а на початку навчального сезону встановити їх у школах.

Зараз таких пунктів для збору відпрацьованих батарейок у Львові є понад 90. За словами Андрія Галушки, наразі зібрані 7,5 тонн зібраних батарейок зберігаються у Львові на спеціально обладнаних складах, коли їхня кількість збільшиться принаймні до 15 тонн, то їх віддадуть на утилізацію.

Додамо, що використані батарейки містять у собі небезпечні речовини такі, як літій і цинк. Якщо їх викидати на звичайні звалища, а не переробляти, то токсини починають забруднювати воду і ґрунт.

Share.