П’ятниця, 29 Вересня

В УКУ обрали нового ректора. Хто ним став

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові в Українському католицькому університеті обрали нового ректора. Ним став перший проректор університету Тарас Добко. Про це повідомив декан факультету прикладних наук УКУ Ярослав Притула, передає Твоє Місто.

«УКУ – це справа мого життя», – каже Taрас Добко, новий ректор Українського католицького університету UCuniversity, обраний одноголосним рішенням Сенату УКУ. Дякуємо отче Богдан Прах за Ваше служіння», – йдеться у повідомленні.

24 червня під час чергового засідання Сенату УКУ відбулося представлення програми кандидата, сесія запитань-відповідей та обговорення, а відтак – таємне голосування, підсумком якого стало обрання ректором УКУ д-ра Тараса Добка.

«З одного боку, УКУ має будувати інституційну культуру, відкриту до новинок і експериментів в освітньому процесі. З іншого – ключовим критерієм для оцінки доцільності їхнього впровадження має бути цілісний розвиток студента й усвідомлення молодою людиною важливості спільного блага», – зазначив Тарас Добко.

Зазначимо, що до цього ректором Українського католицького університету був о. Богдан Прах — священник Української греко-католицької церкви, доктор філософії, громадський діяч, провідний науковець у галузі церковної історії та засновник фонду ім. Митрополита Андрея Шептицького.

Додамо, що першим ректором УКУ був владика Борис Ґудзяк, який зараз є президентом університету.

Тарас Добко викладає в Українському католицькому університеті з 1998 року, а з 2008 року є першим проректором УКУ. На цій посаді відповідав за загальне управління університетом, стратегічне планування і розвиток, кадрову політику, студентське життя і громадянське служіння. 2009-2010 роки – Член Національної команди експертів з реформування вищої освіти в Україні. А з 2011 року – Член Освітньої ради Освітньої програми Міжнародного фонду «Відродження».