В Україну їдуть держсекретар США і, ймовірно, міністр оборони. Говоритимуть про зброю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Держсекретар США та, імовірно міністр оборони, мають відвідати Україну в неділю. Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції у Києві, пише УП.

“Я не думаю, що це великий секрет, хоча не знаю, чи це відомо, завтра до нас приїжджають люди зі сполучених Штатів  Америки, у мене буде зустріч з міністром оборони і з державним секретарем паном Блінкеном”, – заявив Зеленський.

Як відомо, міністром оборони США є Ллойд Остін, а Ентоні Блінкен є Державним секретарем США. Президент назвав ім’я лише останнього, але з контексту випливало, що й під словами “міністр оборони” йшлося саме про американського посадовця.

Нараз США офіційно не анонсували цей візит.

“Будемо очікувати, коли безпека дозволить і президенту сполучених штатів приїхати і підтримати український народ”, – додав Зеленський.

Він підкреслив, що переговори будуть вестися про постачання зброї та висловив вдячність за те, що США погодилися на постачання в Україну тієї зброї, якої потребує Україна. “Сполучені штати Америки є лідерами у світі, і іноді саме вони впливають на те, чи може одна чи інша держава постачати зброю”, – заявив він.