Середа, 22 Травня

В українців є унікальна можливість побачити літаки ВПС США – Lockheed та Osprey

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В українців є унікальна можливість на власні очі побачити безпарашутне десантування за допомогою десантного каната та інші військові «вправи» під час навчань Rapid Trident 2020 з підвищення готовності та оперативної сумісності між Силами спеціальних операцій США та України, які триватимуть до 23 вересня. Про це повідомляє Посольство США в Україні.

Дипломатичне відомство запрошує скористатися можливістю подивитися на літаки Lockheed МС130 та конвертоплани Bell V-22 Osprey, що беруть участь у спільних американсько-українських навчаннях ССО.

22 вересня: Польоти над Рибаківкою, Очаковом, Анатолівкою, Березівкою між 12:30 та 14:00. Завдання включатиме дозаправлення в повітрі.

23 вересня: Місця проведення: Херсон, Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Черкаси між 12:30 та 14:00. Там заплановані польоти на низьких висотах та відпрацювання інших навичок.

18 вересня 2020 р. Сили спеціальних операцій ЗС США та Сили спеціальних операцій ЗС України виконали стрибки з парашутом з великих висот у вільному падінні з літака ВПС США CV-22B Osprey поблизу м. Вінниця, Україна. Такі стрибки були частиною навчань «Фикшин Ерчин» (Fiction Urchin), зосереджених на співпраці між Україною та США з акцентом на оперативній сумісності під час кваліфікаційного навчального курсу Сил спеціальних операцій ЗС України.

Стрибок біля Вінниці. Фото штаб-сержанта Маккензі Мендеса, ВПС США

19 вересня американські конвертоплани Bell V-22 Osprey приземлилися на аеродромі під Львовом.

А вже 20 вересня поблизу Бердичева українські та американські спецпризначенці взяли участь у навчаннях по роботі з канатною спусковою установкою на конвертопланах ВПС США Оспрі CV-22, що знаходяться у розпорядженні 352-го крила сил спеціальних операцій США. 352-е крило сил спеціальних операцій США розгорнуте в Україні, щоб продемонструвати відданість Чорноморському регіону, підтримати спроможність спецназу України та збільшити взаємосумісність з підрозділами спецназу України через проходження різноманітних спільних навчань.

До слова, проведення двостороннього навчання в рамках стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020” дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній aгрeсії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також – підвищити взаємосумісність з силами і засобами НАТО.

Також до 25 вересня Яворівському районні на Львівщині перебуватимуть близько 4 тисяч військових із 10 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрiльби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації Повітряних Сил ЗС України тощо.