Неділя, 25 Лютого

В українському повітряному просторі вперше патрулювали американські бомбaрдувальники

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В українському повітряному просторі вперше патрулювали легендарні американські бомбардувальники B-52. 4 вересня вони пролетіли до узбережжя Азовського моря і назад у супроводі українських винищувачів МіГ-29 і Су-27. А Командування повітряних сил ЗСУ оприлюднило у суботу фото.

Росія у відповідь підняла 8 винищувачі та привела в бойову готовність протиповітряну оборону, повідомило Командування повітряних сил України.

Патрулювання здійснювали три B-52Н, два Су-27 і два МіГ-29.


B-52 вилетіли вранці 4 вересня з авіабази Ферфорд у Великій Британії, пролетіли над територією Європи і зустрілися з українськими літаками на польському кордоні.

“Патрулювання має плановий характер для досягнення взаємосумісництва країн НАТО та партнерів. Ймовірно що така співпраця … продовжиться й надалі”, – повідомили в Міноборони України.

Військові експерти пишуть, що цим успішно скористались літаки-розвідники НАТО, які отримали усю необхідну інформацію про ППО вірогідного пpотивникa.

Не два, як кажуть ЗМІ, а одразу ТРИ(!) стратегічні бомбардувальники ВПС Сполучених штатів Америки В-52Н учора…

Gepostet von Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces am Samstag, 5. September 2020

Нагадаємо, що 25 липня у порт Одеси увійшли п’ять кораблів НАТО на чолі з флагманом Другої постійної військово-морської групи Альянсу (SNMG2).