Середа, 28 Лютого

В Україні збільшилося споживання електрики, але відключень не планується

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В середу, 1 листопада, вечірній максимум споживання був на 1,6% вище, ніж у вівторок 31 жовтня. Виробленої електроенергії достатньо для покриття споживання, не має підстав для запровадження графіків відключень. Україна здійснює експорт та імпорт до/з Молдови.

Про це повідомляє Укренерго, пише Суспільне.

“Вчора, 1 листопада, середньодобова температура була на 2,3°C нижче, ніж у вівторок 31 жовтня. (12,7°C проти 15°C). Вечірній максимум споживання електроенергії виріс на 1,6% у порівнянні з вівторком 31 жовтня”, — йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів.

“Укренерго” не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувались. Якщо у вас відсутня електроенергія – причини дивіться в особистому кабінеті споживача або на сайті вашого обленерго”, — йдеться у повідомленні.

Сьогодні Україна імпортуватиме електроенергію у вечірні години (період максимального споживання) з Молдови. Загальний обсяг 29 МВт/год, з максимальною потужністю в окремі години до 5 МВт.

Експорт здійснюється до Молдови в денні (період активної роботи електростанцій на ВДЕ) та нічні години (добовий мінімум споживання) та загальним обсягом 702 МВт/год, з максимальною потужністю в окремі години до 101 МВт.

Знеструмлення у регіонах

Через наслідки негоди без світла залишається 23 населені пункти у Сумській та Полтавській областях. В Дніпропетровській та Одеській областях є знеструмлення окремих споживачів з технічних причин. Тривають ремонтні роботи.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 439 населених пунктів. Через обстріли є пошкодження в мережах обленерго в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській областях. В Харківській області також через обстріли знеструмлена частина Куп’янська.

Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.