Вівторок, 28 Листопада

В Україні завершують розробку ударного безпілотника з дальністю 1000 км

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У держконцерні «Укроборонпром» анонсували, що завершують розробку українського ударного безпілотника, дальність якого становитиме до 1000 км, а вага бойової частини – 75 кг, повідомляє Твоє Місто з посиланням на «Укроборонпром» у Facebook

Про випуск нової зброї у державному концерні натякнули після чергової атаки рф Києва ударними дронами «Герань-2», відомих як «Шахед-136». Так, більшість ворожих безпілотників були знищені, але не всі вдалося збити.

«ЗСУ перемагають на полі бою, а тому атаки повітряними «мопедами» – ніщо інше, як агонія російської федерації. Залякування, терор цивільних мирних людей – їхні ниці методи.

Росіяни не зламають ні наші плани, ні наш дух. Укроборонпром працює у посиленому режимі з часу повномасштабного вторгнення. Ми практично нічого вам не розповідаємо (так треба, повірте), але це «нічого» успішно працює на полі бою, а ще деяке «нічого» раз за разом проходить успішні випробування. Ви скажете, цього недостатньо. Згодні, тому віддаємо перевагу працювати 24/7, аніж заполоняти медіапростір голосними заявами», – зазначили в «Укроборонпромі».