В Україні з’явиться загальнодержавна програма розвитку туризму

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні з’явиться загальнодержавна програма розвитку туризму.

Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму України.

На селекторній нараді у голови Офісу Президента України Андрія Єрмака з очільниками обласних держадміністрацій за участі міністрів та керівництва Державного агентства розвитку туризму було вирішено:

Голови ОДА мають протягом тижня підготувати концепцію розвитку внутрішнього туризму у своїх регіонах. Визначити в кожній області по три-п’ять «туристичних магнітів» – найбільш привабливих з погляду туризму об’єктів історико-культурного та природного значення.

Ці пропозиції будуть враховані у розробці загальнодержавної програми розвитку туризму в Україні, розрахованої на три-чотири роки.

Крім переліку туристично привабливих локацій регіону, місцева влада має розробити тури на три, п’ять і 10 днів, а також передбачити, як доїхати до того чи іншого туристичного об’єкта.

Керівництву областей – звернути увагу на подієвий туризм. Зокрема, слід визначити в кожній з областей 5-10 найбільш цікавих подій культурного життя регіону й просувати їх як одно-дводенні тури.

Голови облдержадміністрацій мають сформувати у структурі ОДА управління з питань розвитку туризму, а також організувати при облдержадміністраціях відповідні консультативно-дорадчі органи із залученням усіх зацікавлених сторін.

Підтримано програму «Мандруй Україною», у межах якої відбудеться промокампанія: відомі у країні та на місцевому рівні люди ділитимуться своїми враженнями від подорожей Україною. Дописи з розповідями про те, які місця варто відвідати, кожен з них опублікує в соцмережах з відповідним хештегом #МандруйУкраїною