Четвер, 29 Лютого

В Україні з’явиться аналог BlaBlaCar для автобусів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Автобусний лоукост BlaBlaBus планує вийти на український ринок. Про це в інтерв’ю «Октобус.Журнал» заявив співзасновник і генеральний директор BlaBlaCar (Франція) Ніколя Брюссон, пише Lenta.ua

Засновником BlaBlaBus є сервіс пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar.

За словами Брюсона, автобусний лоукост вже запущено в Німеччині. Протягом першого року компанія має намір об’єднати рейсами 60 німецьких міст, після чого в планах розширення на всю Європу.

«На наших неєвропейських ринках, де ми вже почали підключати професійних автобусних перевізників до своєї платформі, ми також подвоїмо наші зусилля в цьому напрямку, з упором на Росію, Україну і Латинську Америку», – уточнив він.

Брюссон зауважив, що новий сервіс допоможе в боротьбі з глобальним потеплінням. «У контексті невідкладної боротьби з глобальним потеплінням, наш “ворог” – порожня машина на трасі, і зараз у нашої команди повно мотивації впоратися з цією проблемою. Раніше ми боролися з безглуздою тратою ресурсів, заповнюючи порожні автомобілі. Тепер, крім цього, ми пропонуємо автобуси в якості альтернативи. Автобусам належить зіграти істотну роль в скороченні кількості автомобілів на дорогах, зменшення викидів CO2 і зниження вартості поїздок», – заявив співзасновник BlaBlaCar.

На український ринок BlaBlaCar вийшов на початку 2014 року.

В Україні запрацювала німецька транспортна компанія Flixbus – найбільший і найдешевший перевізник Європи.