Понеділок, 26 Лютого

В Україні вперше здобув вищу освіту хлопець із синдромом Дауна

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лучанин Богдан Кравчук став першим в Україні хлопцем із синдромом Дауна, який здобув вищу освіту. 11 липня він отримав диплом бакалавра історії.

Про це повідомила співробітниця Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук у Facebook, передає Громадське.

«Пам’ятаю як 5 років тому ми з його мамою Євгенією Кінах боролися за його право на вищу освіту. Виявилося, що радянську норму з 70-х років про заборону на вищу освіту людям з особливими потребами можна побороти сучасними підходами до освіти. Дуже дякую міністру освіти Сергію Квіту та його заступнику Павлу Полянському, які зрозуміли й підтримали право особливих дітей на вищу освіту», — зазначила Бондар.

За її словами, усі ці 5 років Богдан сумлінно вчився і часто був набагато успішнішим за звичайних студентів.

Сьогодні лучанин Богдан Кравчук отримав диплом бакалавра історії!!!Він перший в Україні хлопець з Синдромом Дауна, який…

Gepostet von Леся Бондарук am Donnerstag, 11. Juli 2019

«Я щаслива сьогодні, що причетна до історії освіти Богдана Кравчука. Сподіваюся, що у нашому суспільстві знайдеться для нього робота за фахом, і він зможе самостійно заробляти на прожиття», — додала співробітниця Інституту нацпам’яті.