В Україні вчителює американський волонтер, який за 1 рік досконало вивчив українську

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Браян Ескобар – американський волонтер Корпусу миру США, уродженець Лос-Анджелеса, юний поліглот, котрий демонструє, як можливо досягнути поставлених перед собою цілей, інформує chastime.

На даний момент Браян працює шкільним вчителем англійської мови у містечку Христинівка на Черкащині.

«Я народився в Америці, ріс в Америці. Для мене там все по-старому, нічого особливого, нічого нового. Мені трошки нудно буває інколи, коли я в Америці. Рік чи два назад я побачив у соцмережах, що мої друзі за кордоном у Таїланді чи Японії і зрозумів, що теж хочу кудись поїхати. Я кайфую в Україні», –  розповідає американець.

Навчанню мови Браян приділяв лише годину щодня, іноді більше, іноді навіть менше, вивчаючи прості базові слова та фрази такі як “Привіт” або “Як справи?”.

«Україна – дуже цікава країна для мене. Моє вивчення укрїнської розпочалося із простих висловів «Доброго дня», «Доброго вечору». Ще паралельно я почав дивитися телесеріали із субтитрами», – продовжив Ескобар.

Для вивчення мови Браян використовував лише онлайн-ресурси.

«Я хочу бути поліглотом, знаю вже не одну мову і українська не найважча з тих, що я вчив».

Вдома у Лос-Анджелесі Браян був вчителем. Тут в Україні він також вчителює – викладає англійську для школярів на волонтерських засадах як “волонтер корпусу миру США”.

«Мені тут комфортно. Я щасливий, бо я працюю вчителем, я це люблю і в той же час вивчаю мову», – говорить Браян.

«Я знаю, що він з Америки і він знає дуже багато мов: англійську, російську, українську, німецьку та зараз, здається, вчить китайську. Він дуже веселий та завжди знайде чим нас зацікавити», – говорять його учениці.

Браян є неабияким стимулом для юних школярів, вони бачать як він старанно вивчає їхню мову і так само наполегливо намагаються вивчити англійську.

Іноді він також може вразити співрозмовників рідковживаними словами зі словників.

А ранок каліфорнійця розпочинається із кількакілометрової пробіжки.