Понеділок, 4 Березня

В Україні розпочали зйомки продовження комедії “Скажене Весілля-3”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

5 серпня розпочали зйомки продовження комедії “Скажене Весілля-3”. Цього разу син Середюка надумав одружитися з донькою циганського барона. У новій частині найкасовішої кінофраншизи творці обіцяють ще більше несподіванок, поповнення зіркових акторів та, звичайно, ще більше якісного українського гумору.

Промайнуло чотири роки після останнього Скаженого весілля, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько пoклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків – особливо, коли старший Середюк в епіцентрі кризи середнього віку. Нас знову чекає Скажене весілля!

“Окрім родини Середюків, нові пригоди чекають і на інших знайомих героїв комедії: до отця Євлампія з дипломатичним візитом приїде гостя з Грушевського монастиря – сама настоятелька! Полковник Попадюк працюватиме далі над зростанням статистики розкриття злoчинів, а в палкого тамади Назарія Запухляка з’явиться нова пасія. Ну і, звичайно, яке ж українське весілля обійдеться без Олега Винника”, – розповів продюсер стрічки та виконавець ролі яблунівського тамади Назарія Запухляка Юрій Горбунов.

Хто саме з нових представників українського шоу-бізнесу з’явиться в тріквелі, творці фільму обіцяють розкрити пізніше.

З’являться в продовженні комедії й вже знайомі зірки проєкту – Юрій Горбунов, Потап, Олексій Завгородній (Позитив), Олексій Супрун (Петро Бампер),  MONATIK та Олег Винник.

Головні ролі наречених у “Скаженому Весіллі 3” виконають молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Улюблених та добре знайомих персонажів франшизи знову зіграють Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько та Арам Арзуманян.

Роль батька нареченої, циганського барона виконає режисер, актор театру й кіно, керівник циганського театру “Романс”, Народний артист України Ігор Крикунов. Також у фільмі зіграє популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний. До того ж, він стане консультантом проєкту, аби зберегти автентичність усіх ромських традицій і обрядів. Просто зараз йде робота над справжньою циганською весільною сукнею та циганською бричкою.

Режисером триквелу виступить Любомир Левицький, відомий за фільмами “Штольня”, “Тіні незабутих предків” та SelfieParty.

Любомир Левицький на площадці

“Я збережу весь всесвіт та характери створені попереднім талановитим режисером, але найбільше мене заводить думка про те, а що буде, якщо я змішаю свій стиль роботи з роботою таких мега талановитих акторів. Може вийти щось дуже хітове. Всім гарного настрою. Все буде добре”, – прокоментував Левицький.

Знімання фільму відбуватимуться в Києві та Київській області протягом серпня та вересня. Реліз стрічки запланований на 2021 рік.