Неділя, 28 Листопада

В Україні проведуть військовий парад на 30 річницю Незалежності

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент Володимир Зеленський підписав указ про організацію заходів із нагоди 30-ї річниці Незалежності України. На Хрещатику та майдані Незалежності проведуть військовий парад. Про це йдеться в указі Президента.

Він вимагає від Кабміну забезпечити виконання плану, який передбачає організацію та проведення 24 серпня 2021 року, у День Незалежності України:

  • параду військ з нагоди 30-ї річниці незалежності України на вулиці Хрещатик та на майдані Незалежності у місті Києві;
  • урочистостей за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості;
  • церемоній покладання квітів до пам’ятників.
  • Також планується провести конференції, круглі столи, виставки і т.д.

До свята мають виготовити ювілейну монету та поштову марку.

Нагадаємо, на початку липня 2019 року Зеленський заявив, що вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а заощаджені кошти вручити військовим у вигляді премій. П’ятий президент Петро Порошенко назвав це рішення свого наступника “не дуже далекоглядним”.

У 2019 та у 2020 році Зеленський провів парад без військових та військової техніки. Святкування Дня Незалежності у 2020 році у столиці коштувало щонайменше 1,6 мільйона гривень. Це у 6 разів дорожче, ніж попереднього року.

Share.