В Україні перший випадок смерті від коронавірусу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Житомирській області померла 71-річна жінка, яка 12 березня була госпіталізована із підтвердженим випадком COVID-19. Вона гостювала на Львівщині.

“71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним”.

Близькі родичі жінки, та люди, з якими вона контактувала, перебувають під наглядом лікарів.

В МОЗ зазначили, що померла жінка знаходилася в групі ризику – була похилого віку.

Літня жінка з Радомишля на Житомирщині 8 березня ходила в церкву, хоча перші симптоми хвороби у неї проявилися 3 березня. Станом на 12 березня вона мала двостороннє запалення легень і перебувала у стані середньої тяжкості.

За даними Львівської ОДА, ця жінка перебувала у селі Замочок Жовківського району протягом двох днів – 26 і 27 лютого. З цього приводу скликано екстрене засідання районної комісії ТЕБ і НС. Т

Згодом епідеміологи повідомили ZAXID.NET, що двоє родичів мешканки Радомишля у селі Замочок Жовківського району не заразилися коронавірусом.

У райцентрі Радомишль ввели надзвичайний стан: призупинено рух транспорту, закрито ринки, людям на в’їзді та виїзді з міста мають міряти температуру.

Довідка МОЗ: У зоні найменшого ризику в Україні перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%.

для 40-49-річних – 0,3%;

для 50-59-річних – 1,3%;

для 60-69-річних – 3,4%,

для 70-79-річних – 7,8%.

У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Share.