Середа, 19 Червня

В Україні очікується різке похолодання: температура опуститься удвічі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 18 вересня, в Україну прийде серйозне похолодання: температура повітря знизиться удвічі. Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталка Діденко.

«Хто надихався нинішніми суботою-неділею теплим свіжим сонячним повітрям, той молодець… Бо вже наступного вікенду в Україну прийде суттєве похолодання!», – наголосила вона.

За словами синоптика, похолодання розпочнеться в п’ятницю, 18 вересня, і температура повітря вдень знизиться до 12-17 градусів тепла.

Як повідомляє Синоптик, у Львові в п’ятницю максимальна температура повітря буде вдень буде 14 градусів тепла. Вночі опуститься до 9 градусів. Наступного дня вночі температура опуститься ще на два градуси до плюс семи.

«А ось у нічні години в кінці тижня в Україні вже навіть ймовірні перші заморозки, окрім південної частини. Цю дуже важливу інформацію ще буду уточнювати. Проте не знехтуйте цим, хай і навіть попереднім, прогнозом! Полякала прийдешнім похолоданням, тепер – гріємось. Бо все ж попереду ще цілий тиждень чудової сонячної теплої погоди», – наголосила Наталка Діденко.

“Північ Чернігівщини. Померзли листя гарбузів, помідорів та перчиків. То у нас вже був перший приморозок позаминулої ночі”, – поділилась Світлана Семко в коментарях до запису.

У понеділок, 14 вересня, погоду в Україні визначатиме антициклон на ім’я Leiki. Температура повітря також очікується комфортною – 23-27 градусів тепла, на Закарпатті та в південній частині – місцями 28-30 градусів.

«Проте вже у четвер ввечері, за попередніми прогнозами, пройде холодний атмосферний фронт із дощем і в п’ятницю у Київ зайде холодне повітря, яке суттєво знизить температуру повітря», – зазначила синоптик. Тому використовуємо найближчі дні з максимальною користю для роботи й синоптичного задоволення – якраз прийшов цей такий короткий час елегантного вбрання.