Понеділок, 4 Березня

В Україні налагоджено виробництво снарядів калібру 152 та 122 мм – Данілов

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні налагоджено виробництво снарядів калібру 152 міліметри та 122 міліметри, адже запаси таких боєприпасів радянського зразка вичерпувалися.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону 13 грудня.

“Те, що роблять наші виробників зброї, завдасть клопоту цим фашистам, які вдерлися на нашу землю.

Я можу із приємного сказати, що ми налагодили виробництво і 152 мм, і 122 мм калібру (снарядів – ред.) на наших підприємствах.

Зараз піде випуск мін і багато інших речей, які виробляють уже наші підприємтсва оборонного комплексу. Мова йде вже про тисячі – це вже промислові масштаби”.

Секретар РНБО додав, що затверджена в Україні ракетна програма фінансується на 100% і перебуває під контролем президента.

Данілов поки не підтвердив, що ЗРК “Patriot” надійдуть в Україну незабаром, але він впевнений, що підтримка партнерів для України триватиме й зростатиме.

Цьому передувало: На початку листопада міністр оборони України Олексій Резніков заявляв, що підприємства “Укроборонпрому” налагодили виробництво снарядів калібру 122-мм і 152-мм, а також 120-мм мін – і ті вже використовуються. Він сподівався, що протягом декількох місяців українські виробники “збільшать свої об’єми”.