П’ятниця, 19 Квітня

В центрі Львова пройшов етно-показ українських дизайнерів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора, 15 квітня, у Львові на проспекті Свободи біля Оперного театру, імениті українські дизайнери та їхні молоді колеги, представили свої колекції стильного етно-одягу під відкритим небом: від автентики до сучасних інтерпретацій. Були представлені колекції від Ярини Чорної, Олени Романової, Ірини Максимів. Про це мовить агенство “Кримські новини”.

Організатори події – “Львівські ярмарки” і “Lviv Fashion Week” спільно з українськими художниками етно-моди.

© qha.com.ua

© Львівські Ярмарки

Захід проходив вперше, однак організатори сподіваються, що внаслідок цього розпочалася добра традиція, і тепер щорічно всі, хто любить українську вишиванку, стануть частиною видовищного проекту “EtnoFashionDay”.

© qha.com.ua

© qha.com.ua

© qha.com.ua

“Пропозиція взяти участь у проекті я отримала на “Lviv Fashion Week”, де представляла свої моделі в шоурумі. Проект цікавий, зі свіжим поглядом на етно-віяння в моді, які зараз цікаві публіці”, – розповіла учасниця проекту, дизайнер Ярина Чорна.

Подивитися на стилізований солом’яний подіум і етно-одяг зібралися сотні львів’ян та гостей міста, які з цікавістю спостерігали за модним показом.

Все дійство відбувалося під атмосферний музичний супровід гурту “TroyeZilliа”.

© Львівські Ярмарки

© qha.com.ua

“Приємно здивувала організація заходу. Тут тобі і історія української моди, і сучасна вишиванка, класна музика і гарне оформлення. Сподіваюся, “EtnoFashionDay” стане традиційним для Львова і буде збирати навколо себе поціновувачів українського етно щорічно”, – сказала в коментарі львів’янка Юлія.