Вчора, 15 квітня, у Львові на проспекті Свободи біля Оперного театру, імениті українські дизайнери та їхні молоді колеги, представили свої колекції стильного етно-одягу під відкритим небом: від автентики до сучасних інтерпретацій. Були представлені колекції від Ярини Чорної, Олени Романової, Ірини Максимів. Про це мовить агенство “Кримські новини”.
Організатори події – “Львівські ярмарки” і “Lviv Fashion Week” спільно з українськими художниками етно-моди.
![](https://qha.com.ua/resim//2018/04/15/d32385752d94d348124764d00f518ad3.jpg)
© qha.com.ua
![](https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30714963_1280378122107016_6561970844224373990_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeF5zJ3jyKIjyNx1eno6wvrYR580o0Qum70l63Nkfs4OM4iNgOFa34YjaICbKZ7SQprSyyhI1ixkA8WwM74-UQsWx_b9HeOXZ5IqGUrLSzsLEQ&oh=cf97dcee7da9df5f33f1281335d47287&oe=5B56FD5C)
© Львівські Ярмарки
Захід проходив вперше, однак організатори сподіваються, що внаслідок цього розпочалася добра традиція, і тепер щорічно всі, хто любить українську вишиванку, стануть частиною видовищного проекту “EtnoFashionDay”.
![](https://qha.com.ua/upload/2018/04/15/zzz.jpg)
© qha.com.ua
![](https://qha.com.ua/upload/2018/04/15/ACC.jpg)
© qha.com.ua
![](https://qha.com.ua/upload/2018/04/15/III.jpg)
© qha.com.ua
“Пропозиція взяти участь у проекті я отримала на “Lviv Fashion Week”, де представляла свої моделі в шоурумі. Проект цікавий, зі свіжим поглядом на етно-віяння в моді, які зараз цікаві публіці”, – розповіла учасниця проекту, дизайнер Ярина Чорна.
Подивитися на стилізований солом’яний подіум і етно-одяг зібралися сотні львів’ян та гостей міста, які з цікавістю спостерігали за модним показом.
Все дійство відбувалося під атмосферний музичний супровід гурту “TroyeZilliа”.
![](https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30715544_1280378085440353_3155930644778071573_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFd_7rArB4hZMg2kn7Y9qbR1xxhMfobIu-C48cnyYCt6YOy9HxENE18MLT1AqwPhIR5-9XkFBMlA2xXSUt7gNXxdFMdcZLLDCU9rQpaQRsKPg&oh=e1c5e976f40e52678bafec1fc585937c&oe=5B5F1D99)
© Львівські Ярмарки
![](https://qha.com.ua/upload/2018/04/15/zzz_1.jpg)
© qha.com.ua
“Приємно здивувала організація заходу. Тут тобі і історія української моди, і сучасна вишиванка, класна музика і гарне оформлення. Сподіваюся, “EtnoFashionDay” стане традиційним для Львова і буде збирати навколо себе поціновувачів українського етно щорічно”, – сказала в коментарі львів’янка Юлія.