Субота, 15 Червня

В школах «помаранчевої» зони вчителі будуть проводити уроки в захисних щитках

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство охорони здоров’я рекомендуватиме вчителям шкіл «помаранчевої» зони карантину проводити уроки у прозорих захисних щитках.

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час конференції «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021», пише Уніан.

Говорячи про рекомендації Міністерства охорони здоров’я, яких необхідно дотримуватися у освітніх закладах, Ляшко зауважив, що вони будуть переглядатися і змінюватися.

Він також нагадав, що до роботи не рекомендується допускати працівників освітніх закладів з температурою понад 37,2 градуси. Серед іншого, також рекомендується змістити початок уроків для різних вікових груп, аби обмежити контакти дітей.

Ляшко додав, що МОЗ рекомендувало вчителям вести уроки у захисних масках, але повідомив, що після дискусій з освітянами планує скасувати цю норму. Разом з тим, за його словами, у школах “помаранчевої” зони вчителям рекомендуватимуть одягати прозорий захисний щиток, який “дозволяє передавати емоції для того, щоб не порушувати освітній процес”.

На початку уроку вчитель має поцікавитися і учнів їхнім самопочуттям. У разі появи небезпечних симптомів, дитину потрібно перевести у тимчасовий ізолятор. Крім того, у туалетах в освітніх закладах має бути рідке мило і лише паперові рушники або електросушарки.

«Якщо є рідке мило, антисептик в туалеті не обов’язковий», – додав Ляшко. Серед іншого, санлікар наголосив, що необхідно збільшити кількість місць для збору використаних засобів індивідуального захисту.