Середа, 21 Лютого

В переддень Різдва у Львові встановили Різдвяного Дідуха

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 6 січня, у місті відбулися урочистості із винесення та встановлення Різдвяного Дідуха. Традиційно, Дідух розташований на пл. Яворського.

Так, о 12.00 год у фойє Ратуші зібралися очільник Львова Андрій Садовий, депутати, мешканці та гості міста. Опісля, біля шопки колядували, сформували колону та вирушили із маленькими дідухами до місця встановлення великого Дідуха — на пл. Яворського. Маршрут колони пролягав площею Ринок, а також вулицями Беринди і Театральною. А на площі Яворського відбулося завершення формування великого Дідуха.

© Khrystyna Protsak

© Khrystyna Protsak

«Я сьогодні був на молитві у храмі св. ап. Петра і Павла, і отець мав дуже мудре казання. Отець говорив наскільки важливо нам пам’ятати нашу історію, знати усіх наших прадідів, знати наше славне минуле, тому що це є той фундамент, який будує наше славне майбутнє. І ніколи не боятися іти вперед, завжди прагнути змін, міняти себе і міняти цей світ навколо себе, робити його кращим.

Маленький Ісусик, який народжується, він народжується з великої любові, і він простягає свої рученята до нас усіх і просить тільки одне, щоб ми прийняли його любов. Він любить нас такими, якими ми є.

Дорогі друзі, шановна громадо, я всіх вітаю з тим прекрасним святом Різдва, щоб ми усі були багаті, щасливі і здорові. Христос Рождається! Славімо Його!

Дідух до хати — вся нечесть з хати. Вітаю усіх зі святами”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Для львів’ян та гостей міста виступали творчі колективи: зразковий дитячий фольклорний ансамбль пісні «Джерельце» при Будинку вчителя, хор «Гомін» та ансамбль «Горгани».

Як повідомили у міському управлінні культури, сам Дідух, висотою понад 3 метри, прикрасили різнобарвними стрічками майстри Шевченківського гаю на чолі із майстром Миколою Городником. Конструкція, на якій стоїть Дідух, — минулорічна.

© Khrystyna Protsak

«Багато любові, багато добра! Сьогоднішня атмосфера унікальна, бо люди тішаться, бавляться. Хочу передати всім те тепло, яке є тут, від наших сердець. Бог нас всіх любить такими, якими ми є. Бажаю, щоб ми просто були гідними людьми, щоб цей Дідух давав нам всім силу і твердість, щоб ми вірили у свої сили і в Бога. Бажаю гараздів», — додав мер Львова Андрій Садовий.