В парку на Сихові облаштовують велосипедну та пішохідну доріжки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові облаштовують велосипедну та пішохідну інфраструктуру у парку ім.І.Павла ІІ. Ремонтні роботи тут розпочались ще всередині жовтня минулого року та були призупинені у зимовий період.

Попри введення в Україні воєнного стану, підряднику вдалося їх відновити наприкінці квітня цього року.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», хідник, протяжністю 750 м, сполучатиме вулиці Лісну і Хоткевича. А доріжка для велосипедистів матиме довжину 610м.

«Вона з’єднає вже існуючу із майбутньою, яка пролягатиме вздовж вул. Хоткевича і гуртового ринку «Шувар», – додали в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР.

Загалом, ремонтники виконали земляні роботи, влаштували дорожню основу, бордюри. Також проклали кабелі зовнішнього освітлення тощо.

Окрім облаштування хідника та велодоріжки, тут встановлять 53 світильники, 7 велопарковок, 30 смітників та урн, 32 лавки та 12 шезлонгів. Також тут облаштують газони. А для унеможливлення заїзду транспорту територію ознакують та встановлять 25 антипаркувальних стовпчиків.

Роботи виконує підрядна організація «Вельт Капітал». Попередньо, їх заплановано закінчити до початку осені. На сьогодні готовність об’єкта складає близько 60%.