Вівторок, 21 Вересня

В парку Високий замок розпочали незаконне будівництво церкви

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Біля підніжжя гори в парку Високий замок самовільно розпочали будівництво церкви без будь-яких дозволів. Цю інформацію надав на своїй сторінці у ФБ директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Самовільні будівельні роботи 15 липня виявили працівники ЛКП «Зелений Львів».

«Присутні на місці особи пояснили, що зводять церкву, яка за їхніми словами – колись там була. Служитель церкви представився греко-католицьким єпископом Михайлом (прізвище назвав Коваль), а свою конфесію назвав Єдиною Соборною та Апостольською церквою. Допомагає йому «піддиякон» Михайло», – зазначив Євген Бойко.

При цьому посадовець додав, що «жодних установчих документів релігійної громади, ані жодних документів щодо будівництва пред’явити не змогли, яких і в принципі не існує».

Для призупинення незаконного будівництва на Високому Замку мерія звернеться у правоохоронні органи.

«Також важливо з’ясувати, хто ці люди, і, щоб на Високому Замку, чи деінде в місті не з’явились квазірелігійні утворення. Просимо також церкви міста в можливий спосіб застерегти своїх вірян від участі у можливих дійствах подібних організацій», – зазначив Євген Бойко.

В парку "Високий Замок" у підніжжі самої гори сьогодні працівниками ЛКП «Зелений Львів» було виявлено самовільні…

Gepostet von Євген Бойко am Mittwoch, 15. Juli 2020

«Познайомитися з ключовими особами та способом організації їх роботи можна з відео та фото, які додаю», – йдеться у дописі.

Як повідомив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради Євген Бойко, ділянку від самобуду на Високому Замку очистили. «Духівники-Самозванці» втекли.

«Дякую за розуміння і швидку реакцію церкви, зокрема офіційна заява Юрій Бойко про даних, самопроголошених осіб. Органи місцевої влади ніколи не перешкоджали спорудженню тих чи інших релігійних осередків. Керуючись меморандумом, підписаним на рівні усіх архиєреїв традиційних церков Львова, місто формує здорову культурну і духовну стратегію в полі чинного законодавства», – підсумував Бойко.

Share.