Вівторок, 28 Листопада

В одному з готелів Східниці транслювали російські програми

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Національна рада зафіксувала факт ретрансляції російських програм у готелі «Вілла Алеся» у смт Східниці Львівської області.

Як повідомляє Нацрада, надійшла скарга від відвідувача готелю «Вілла Алеся» про трансляцію в цьому громадському закладі телепрограм «НТВ МИР», «ТНТ», «россия 24» і «РТР Планета», щодо яких встановлено обмеження для розповсюдження на території України.

5 липня 2022 року працівник секретаріату представника Національної ради України у Львівській області спільно з фахівцями Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області департаменту кіберполіції Національної поліції України відвідали готель і промоніторили програми в готельному номері.

Серед телеканалів, які мали змогу переглядати відвідувачі готелю, були російські «НТВ МИР» і «ТНТ», а також низка інших програм, які не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

До відома керівництва закладу було доведено інформацію, що показ російських пропагандистських телеканалів є неприпустимим, бо не лише ображає громадян країни, в якій росія веде жорстоку війну, а й порушує вимоги чинного українського законодавства. Після цього ретрансляцію цих програм було негайно вимкнено.

Працівниця готелю Людмила пояснила ZAXID.NET, що упрацівники не мали часу вимкнути російські канали. За її словами, зараз ці телеканали вже недоступні.

«Це непорозуміння. У той час, коли почалася війна, до нас їхало багато людей і ми не встигли це перепрошити. Зараз вже все гаразд і все спокійно», – сказала Людмила.