Понеділок, 26 Лютого

В обласному Центрі Легеневого здоров’я у Львові від коронавірусу померла медсестра

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

22 квітня у львівському Центрі легеневого здоров’я від коронавірусу померла 60-річна пацієнтка, котра працювала там й медсестрою у даному медичному закладі.

Жінка родом із села Вороців, що на Яворівщині. У Яворівській РД адміністрації повідомили, що жінка працювала молодшою медсестрою в Центрі легеневого здоров’я у Львові (вулиця Зелена, 477).

Пояснюється, що медсестра захворіла 7 квітня, але лікувалась сама вдома і не звернулась одразу за допомогою лікарів, і аж через пару днів.

«Звернулася 12 квітня за медичною допомогою за місцем роботи в Центр Легеневого здоров’я і відразу була госпіталізована. Їй проведено обстеження на COVID-19 (ПЛР), результат позитивний», – сказали у райадміністрації.

16 квітня її перевели в реанімацію, а 22 квітня під’єднали до апарату ШВЛ. Жінку не врятували і вона померла цього ж дня. Відомо, що у неї були супутні захворювання, зокрема, гіпертонічна хвороба та ожиріння.

Відомо, що померла не допомагала під час роботи пацієнтам із вірусом.

До слова, що минулого тижня у цьому ж центрі помер 54-річний пацієнт з ідентичним діагнозом, який встановили щоправда вже після смерті. ПЛР-дослідження виявилося позитивним, хоча перед тим йому проводили таке обстеження двічі і воно давало негативний результат.