В обласному бюджеті затвердили 102 мільйони гривень на житло для переселенців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цьогоріч у рамках Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів запланували відремонтувати 23 об’єкти у 21 громаді з можливістю створення 1283 додаткових місць для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОВА На цей напрям затвердили 102 млн гривень, з яких 100 млн грн – кошти обласного бюджету, 2 млн грн – субвенція з місцевого бюджету обласному.

«Програма реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів стала успішним та ефективним інструментом для створення належних умов проживання для вимушених переселенців. Відтак минулоріч за кошти Програми нам вдалось завершити ремонтні роботи у 27 закладах та створити 2818 місць для внутрішньо переміщених осіб. З досвіду минулого року можна стверджувати, що реновація наявних об’єктів соціальної інфраструктури – один з найдієвіших способів збільшення житлового фонду для ВПО, адже дозволяє в короткі терміни та з використанням незначних капіталовкладень покращити умови проживання, а також створити додаткові місця для людей, які втратили свої домівки і потребують нашої підтримки та допомоги. Тому роботу у цьому напрямі плануємо продовжувати і цьогоріч», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Для комплексного завершення ремонтних робіт у закладах, а також облаштування їх необхідною технікою та меблями, окрім коштів обласного бюджету планують залучати допомогу міжнародних партнерів та благодійних організацій, з якими департамент економічної політики активно співпрацював торік.

Окрім того, з метою залучення додаткового фінансового ресурсу активно працюють з громадами, в яких територіально розміщені ці заклади.