Середа, 29 Листопада

В Нью-Йорку у парку випробовують новий спосіб дотримання соціальної дистанції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В американському місті Нью-Йорк застосовується пілотний проект для запобігання поширенню коронавірусу. Останні два тижні, попри ще сильну епідемію в місті, жителі почали масово виходити на вулиці зі своїх домівок після того як на вулиці значно потепліло. Таким чином спостерігається велике скупчення і часте порушення дотримання дистанції людьми. Про це повідомляє Lviv1256.

За словами глави муніципалітету Нью-Йорка Білла де Блазіо, він був змушений вдатися до примусових заходів для дотримання людьми соціальної дистанції, адже люди стікаються в парки в зв’язку з теплою погодою.

Запровадили таку ініціативу вперше у міському парку Доміно на березі річки Іст-рівер (East River) в регіоні Вільямсбург, Бруклін.

У найбільш відвідуваному людьми парку Доміно намальовані спеціальні білі кола на траві для соціального дистанціювання. Вони розташовані на відстані 6 футів один від одного (майже 2 метри). Ними можуть користуватися 2-3 людини. Працівники Управління міськими парками Нью-Йорка стежать за сидячими в колах людьми. Якщо в колі збільшується число осіб, то їм роблять попередження.

Фото: shooting_nyc / Instagram

Фото: tativitsic / Instagram

У парку також розміщені табло з інформацією про необхідність використання медичних масок і рукавичок, а також нагадують про регулярне миття рук тощо.

Якщо проект виявиться вдалим, його планується впровадити в найбільшому в місті парку, Центральному парку, вхід в який в основному, обмежений.

До слова, останнім часом в місті Нью-Йорк спостерігається активне життя в міських парках. Недавно міська влада заявила, що буде обмежувати вхід в парки “в декількох місцях, де є особливі проблеми”. Ці обмеження вводяться на експериментальній основі.