Неділя, 23 Червня

В міністра культури Ткаченка кинули яйцем у вухо (відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

14 вересня у Києві міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розповів, що напередодні пресконференції, присвяченій першим 100 дням на посаді, зіткнувся з проявом “хвилі любові” від недоброзичливців.

На кадрах, знятих “4 каналом”, видно, як до міністра підбіг чоловік і жбурнув у нього яйце і втік.

“Заходячи сюди, мені дали у вухо яйцем. Це один із прикладів того, як культура діалогу розвивається в нашій країні”, – поскаржився Ткаченко.

“Наші ідеї примирення, пропагування різноманіття в українській культурі, діалогу навряд чи подобаються крайнім сторонам політичного процесу. Тому що ми про єдність, а багато людей звикло “качелями”, які існують у політиці, користуватися ними для розхитування ситуації і набирання ваги своїх політичних балів”, – заявив глава Мінкультури.

Він не знає, хто стояв за aтaкою. Ткаченко також не відкинув ідею, що міг перейти дорогу забудовникам під час видавання дозволів, які стосуються історичної та культурної спадщини.

“4 канал” розмістив у Facebook відео нападу. Чоловік у картузі й картатій сорочці підбіг до міністра і з близької відстані кинув у нього яйце, після чого швидким кроком покинув місце події.

🥚 Невідомий поцілив яйцем в міністра культури Олександра Ткаченка перед його пресконференцією

Gepostet von 4 КАНАЛ am Montag, 14. September 2020

Нагадаємо, Олександр Ткаченко — колишній медіаменеджер, екс-гендиректор 1+1 медіа. Пройшов до Верховної Ради за списками «Слуги народу» і став головою парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. 4 червня 2020 року парламент призначив його міністром культури і інформаційної політики.

Ткаченко 13 вересня відвідав Львівщину, аби разом з місцевою владою напрацювати основні напрямки роботи для ефективного втілення програми «Велике будівництво» в області. Планується відреставрувати 21 пам’ятку архітектури.