Понеділок, 15 Квітня

В мережі у вільний доступ виклали короткометражку «Порядна львівська пані»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Порядна львівська пані» – це короткометражна еротична комедія за мотивами однойменної книги відомої української письменниці Люби Клименко. Стрічку виклали на YouTube-каналі Держкіно.

Фільм знімали у Львові на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперніка, в Обласній клінічній лікарні тощо.

За сюжетом, сучасна інтелігентна жінка Пенелопа живе у Львові й працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і нестерпно нудно. Втім, одного дня все змінюється – до архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

Режисерка фільму – Наталя Пасеницька. Авторка сценарію – Марина Меднікова. Головні ролі у стрічці виконали актори Анастасія Карпенко та Володимир Губанов. Фільм знімали на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперника, в Обласній клінічній лікарні тощо. А от Львівський університет відмовив знімальній групі у проханні використати його приміщення.

Зазначимо, кінопроект «Порядна львівська пані» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав повну (100%) фінансову підтримку, що складає 995 тис. грн. Це перший проект компанії «Крісті Фільм», створений спільно з Держкіно.